Zimowy Festyn Rodzinny

3340

6 stycznia  2017 roku, w naszym przedszkolu odbył się Zimowy Festyn Rodzinny, na który przybyły dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi rodzinami. W tym dniu przybyli do nas specjalni goście, a mianowicie: Babcie i Dziadkowie. W tym dniu świętowaliśmy zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki wystąpiły na scenie prezentując Jasełka pt. „Historia Bożego Narodzenia”. Nasi goście byli zaskoczeni wspaniałymi występami przedszkolaków i piękną scenerią. Po występach dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom laurki i prezenty. Nie zabrakło również tradycyjnego „sto lat” dla naszych zacnych gości. Niejednej Babci i Dziadkowi, łza zakręciła się w oku. Był również słodki poczęstunek, konkursy i wspólne zabawy. Dzieci bardzo cieszyły się z obecności swoich rodziców, dziadków,  rodzeństwa oraz innych krewnych i znajomych. To niezapomniane chwile dla naszych milusińskich.