Andrzejki

676

Wieczór andrzejkowy  w naszej szkole rozpoczęliśmy od spotkania w klasach razem z wychowawcami. Wszyscy udali się do przygotowanych i udekorowanych wcześniej sal, by tam przeprowadzić zaplanowane wróżby, zabawy i  konkursy. Zgodnie z obyczajem lano wosk i wróżono sobie przyszłość. Po godzinie czekała wszystkich miła niespodzianka. Nasze panie kucharki przygotowały dla wszystkich najlepszą pizzę na świecie. Po zjedzeniu pyszności udaliśmy się na salę gimnastyczną, by dalej kontynuować taneczna zabawę, którą prowadził DJ Andrzej. Słodkim przerywnikiem w zabawie były pyszne ciasta upieczone przez nasze kochane Mamy i  przyniesione do szkoły.

Jeszcze raz dziękujemy Paniom z naszej szkolnej kuchni za upieczenie wspaniałej pizzy, Mamom za pyszne ciasta, a naszym Nauczycielom za to , że byli z nami i również dobrze się bawili !