ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA i DZIEŃ PRACOWNIKA SŁUŻBY ZDROWIA

881

Od kilku lat dzień ten obchodzimy w naszej szkole bardzo uroczyście. Zapraszamy gości, przygotowujemy uroczystą akademię oraz zdrowy poczęstunek dla wszystkich. W tym roku szkolnym część artystyczną pt. ,,Dbaj o zdrowie” przygotowały panie Ewa Glondała i Lidia Gorzołka ze swoimi klasami trzecią i piątą.

Wcześniej uczniowie przygotowali i wręczyli zaproszenia paniom Janinie Korzekwa i Annie Tiffert, które zaszczyciły swoją obecnością naszą szkolną uroczystość. Uczniowie pozostałych klas

wraz z nauczycielami przygotowali świeżo wyciskany sok z jabłek i marchwi, owocowe szaszłyki oraz smaczne, kolorowe sałatki z różnorodnych owoców. Zasiedliśmy przy pięknie udekorowanych stołach, by obejrzeć bardzo ciekawy, pouczający a momentami zabawny program artystyczny. Przedstawiciele samorządu szkolnego złożyli życzenia oraz wręczyli kwiaty zaproszonym gościom.

Potem rozpoczął się wspólny zdrowy poczęstunek.

W ten sposób po raz kolejny uczciliśmy dzień, w którym jesteśmy szczególnie wdzięczni tym , którzy niosą nam pomoc w chorobie oraz przypomnieliśmy wszystkim jak dbać codziennie o swoje zdrowie.