Jasełka dla Babci i Dziadka 21.01.2020

1351

Dzień Babci i Dziadka to uroczystość, która jest tradycją na stałe wpisaną w harmonogram imprez naszej szkoły. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 21 stycznia 2020 r.. W pięknie udekorowanej sali pani dyrektor Anna Meryk przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a dzieci przedstawiły program artystyczny, który wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla najbliższych. Szanowni goście obejrzeli Jasełka              w wykonaniu najmłodszych, uczniów klasy I, II i III. Po występie najmłodszych nadszedł czas na uczniów klas IV- VIII. Każda klasa przedstawiła swój program. Były więc występy wokalne, taneczne i recytatorskie. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec i teatr mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.