Wspólne Kolędowanie ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Lublińcu

1100

13 grudnia 2019 r. na zaproszenie Dyrekcji i Rady Pedagogicznej        i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Konrada Mańki w Lublińcu przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział we Wspólnym Kolędowaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI pod opieką Anny Meryk – dyrektor szkoły.

Zespół w składzie: Brodowy Jakub , Chmiel Laura, Dragan Dawid, Goinda Oliwia , Huć Weronika, Kosala Ewa, Liwowska Anna, Wystalski Mikołaj przygotowany przez wychowawczynię p. Joannę Meryk, zaśpiewał piosenkę ,,O dobrym Świętym Mikołaju” . Za piękne wykonanie zespół otrzymał gromkie brawa.

Podczas wspólnego kolędowania prezentowało się wiele zespołów         i solistów z zaproszonych szkół i ośrodków. Była to wzruszająca lekcja życia, podczas której uczestników integrowały kolędy, pastorałki           i piosenki świąteczne.

Podczas uroczystości nagrodzono również laureatów Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. Na konkurs prace dostarczyli: Oliwia Goinda, Patryk Goinda, Rafał Galus, Maksymilian Zug i Filip Kozala. Spośród 5 szopek dostarczonych na konkurs nagrody otrzymali: Oliwia Goinda i Filip Kozala.