GALA FINAŁOWA WRĘCZANIE NAGRÓD W KONKURSIE LITERACKIM I PLASTYCZNYM ,, OPOLSKA MAMA MA MOC”

1619

 

 

12 grudnia uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli wyróżnienia w konkursie ,, Opolska mama ma moc” pod opieką pani Lidii Gorzołka udali się do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu na uroczystą Galę wręczania nagród. Uroczystość rozpoczęła się od występu artystycznego młodych muzyków zespołu Wind Band z Olesna. Następnie Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła uroczyście wręczał nagrody laureatom. Uczniowie nasi otrzymali dyplomy i ciekawe upominki, z których bardzo się cieszyli. Dla wszystkich gości był przygotowany smaczny poczęstunek. Jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości uczniowie mieli okazję wziąć udział w różnych zabawach przygotowanych specjalnie dla nich. Gratulujemy naszym uczniom, razem z nimi cieszymy się z ich sukcesów i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.