Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

1925

Życzymy Pani tak jak nikt nie życzy
spełnienia wszystkich marzeń,
zdrowia, szczęścia i słodyczy.
I życzymy tak jak życzy dobra wróżka
by spełniły się życzenia
z samego końca Pani serduszka.
W tym roku Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy dopiero 22 października. To święto wszystkich pracowników oświaty, także tych zajmujących się edukacją najmłodszych. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia w wykonaniu dzieci z grupy młodszej i starszej. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny dla nauczycieli, pracowników obsługi, rodziców oraz pań emerytek pracujących dawniej w naszym przedszkolu. Program artystyczny był związany tematycznie z Polską i zbliżającym się Świętem Niepodległości. Starszaki w tym dniu zaprezentowały tańce ludowe w pięknych strojach śląskich. Dzień ten, to wspaniała okazja na składanie życzeń naszym wychowawcom i opiekunom. Był również słodki poczęstunek dla dzieci, pracowników przedszkola i zaproszonych gości.