Wigilia przedszkolna

2309

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 21 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola, rodzice i goście zaproszeni. Na uroczystość wigilijną dzieci z naszego przedszkola przygotowały  Jasełka pt. „Maleńka miłość”. Przedszkolaki w pięknych strojach śpiewały kolędy oraz pastorałki, recytowały wiersze o tematyce świątecznej. Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. W dalszej części uroczystości dzieci wraz z nauczycielkami i gośćmi udały się na poczęstunek wigilijny. Wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia nie tylko w domach, ale również w przedszkolu.