Wizyta Świętego Mikołaja

2206

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Wszystkie dzieci przygotowują się do wizyty Mikołaja. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych dzwoneczków”. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać, już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego dzieci w innych przedszkolach.
Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem, są wspaniałą pamiątką tego spotkania. Zapraszamy do galerii zdjęć.