Teatr iluzji

2079

W dniu 18.10.2017r. nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie iluzji pt. ”Hokus pokus – z magią na wesoło”. Dzieci obejrzały niezwykły pokaz sztuki scenicznej – iluzji. Artysta odkrył przed dziećmi świat pełen niewytłumaczalnych zjawisk i niepowtarzalnych przeżyć. Klaun – iluzjonista zaprezentował dzieciom wiele ciekawych sztuczek, a do niektórych z nich zaprosił dzieci, aby je wspólnie wykonać. Podczas spektaklu dzieci miały okazję poznać rożne formy tej sztuki: pojawianie się i znikanie ptaka – gołębia, sztuczki karciane, znikające i pojawiające się węzły i pętle. Wiele radości sprawiło dzieciom powtarzanie z iluzjonistą magicznych zaklęć. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i ogromnym zaciekawieniem obejrzały ten niecodzienny, pobudzający wyobraźnię pokaz. Spektakl przeniósł naszych przedszkolaków do świata czarów i magii.