Wizyta Policji u przedszolaków

2248

22.06.2017r. w naszym przedszkolu doszło do niecodziennego spotkania. W tym dniu odwiedzili nas Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Olesna wraz z psem policyjnym. Spotkanie dla przedszkolaków, było bardzo atrakcyjne, gdyż dzieci miały okazję zobaczyć nieco innego pracownika policji niż do tej pory.
W czwartek przedszkolaki zgromadziły się na placu przedszkolnym, aby wysłuchać pogadanki przygotowanej przez pracownika policji na temat zachowania ostrożności wobec zwierząt, potrzeby dbania o psy oraz właściwego zachowania się w przypadku ataku ze strony czworonoga. Pies policyjny pod kierownictwem opiekuna prezentował swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia – tresury. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak pies reaguje na komendy pana policjanta.
Dzieci z naszego przedszkola na pewno długo będą pamiętały tą nietypową wizytę. Było to bardzo udane spotkanie. Przedszkolaki były zachwycone psem policyjnym.
Dyrektor, pracownicy przedszkola oraz dzieci z Przedszkola w Borkach Wielkich składają serdeczne podziękowania policjantom za przybycie, za przekazanie ważnych wiadomości o bezpieczeństwie w czasie nadchodzących i piękny pokaz tresury psa.