Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

2826

Dnia 23 czerwca 2017 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Dzień rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Św. w intencji uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły i przedszkola, którą celebrował O. Salezy. O godzinie 9:00 spotkaliśmy się w sali gimnastycznej szkoły. Dyrektor szkoły mgr Anna Meryk przywitała zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników szkoły, rodziców, uczniów, a przede wszystkim uczniów. Burmistrza Olesna reprezentowała pani Bożena Matusiak, Sekretarz Gminy. W uroczystości uczestniczyli pani Irena Szulc, przewodnicząca DFK koło Borki Wielkie oraz O. Salezy Szuper Proboszcz. Po części artystycznej, którą przygotowali uczniowie klasy V i VI, Dyrektor Szkoły wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody za różnorodne konkursy.
W tym roku szkolnym wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy. Jest to jednak moment historyczny, ponieważ nie ma absolwentów. Uczniowie klasy VI otrzymali promocję do klasy VII, którą będą kontynuować w naszej szkole.
Dyrektor Szkoły życzyła wszystkim zebranym dobrego wakacyjnego wypoczynku, słoneczka na niebie i w sercu oraz zdobywania nowych doświadczeń i pomysłów na kolejny rok szkolny.