Wspomnienia z karnawału

2750

Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W tym dniu nasze przedszkolaki miały okazję wspólnie potańczyć w pięknych strojach. Tego dnia w przedszkolu było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Na balu pojawiło się wiele postaci: księżniczki, kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, biedronki, krakowianki, policjanci, strażacy, smoki, piraci, smerfy i in. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Nasze przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym wyśmienicie, tańcząc w kółeczkach, parach i indywidualnie. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni udali się na posiłek – pyszne ciasta, ciasteczka, cukierki i soczki.

Pod koniec balu Pani Dyrektor rozdała dzieciom upominki: maskotki, gry i balony. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Zapraszamy do galerii zdjęć.