Wizyta przedszkolaków w Bibliotece

2507

W lutym tego roku naszych przedszkolaków odwiedziła pani Jadwiga Kośny, z Publicznej Biblioteki w Borkach Wielkich. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej wizyty, ponieważ Pani Jadzia przyniosła dzieciom z biblioteki dużo ciekawych książek. Pani Jadzia zaprezentowała naszym przedszkolakom najbardziej lubiane przez najmłodszych bajki o tematyce zimowej „Szaraczek” M. Buczkówny, „Zimowy dzień” M. Christiana Butler i wiele innych. Pani Jadwiga w ten sposób zachęcała do zapisania się do biblioteki, wypożyczania książek i poznawania nowych bohaterów oraz ich różnorodnych przygód. Na zakończenie spotkania pani Jadzia wręczyła dzieciom kolorowanki o tematyce zimowej. Dzieci wykazały ogromne chęci wypożyczania książek i zadeklarowały się, że bardzo szybko namówią rodziców na wizytę w naszej miejscowej bibliotece.